Desať dôvodov, prečo by ste mali využiť práve naše služby

Dôvod č. 1
Špičkové kvalitní fotografie

Když se díváte na mé fotografie, bez ohledu na to, jestli jsou na nich šťastné svatební páry, krásné modelky nebo fascinující krajiny, vidíte špičkové kvalitní fotografie. Mnohé z mých fotografií byly publikovány v různých časopisech a reklamních brožurách.

Dôvod č. 2
Bezkonkurenční ceny

Nabízím velice příznivé ceny a za stejné peníze, které zaplatíte u konkurence, získáte u mně mnohem více. Cena za některé fotografie z laboratoře závisí od dodací lhůty, takže pokud nepotřebujete fotografie hned, můžete ušetřit.

Dôvod č. 3
Dlouhodobé zkušenosti

Své první fotografie jsem nafotil když mi bylo dvanáct. Krátce poté jsem byl pozván, abych nafotil své první svatební fotografie. Bylo to před více než dvaceti lety a za ten čas jsem se účastnil mnoho svateb obvykle jako fotograf.

Dôvod č. 4
Široká škála služeb

Momentálně jenom v oblasti svatební fotografie nabízím 4 různé produkty, kromě toho poskytuji fotografické služby v oblasti modelingu a reklamě. Do budoucna však uvažuji rozšířit škálu produktů a provádět takové služby, které u konkurence nenajdete.

Dôvod č. 5
Digitální a klasická fotografie

Kromě profesionálního digitálního zařízení, stále užívám i klasický fotoaparát a fotografuji na film. Výhodou kinofilmových fotoaparátů je stále kupříkladu věrnější podání barev, nebo i vyšší rozlišovací schopnost.

Dôvod č. 6
Snímky plné emocí

Z mých fotografií vyzařuje všechno, co dokážete vnímat – radost, potěšení, pohoda, ale i starosti, nebo smutek. To všechno patří k lidem a proto mé snímky vypadají přirozeně a věrně.

Dôvod č. 7
Významná ocenění

Od té doby co se věnuji fotografii účastnil jsem se mnoha domácích a zahraničních soutěží. Vyhrál jsem jednu celorepublikovou soutěž za fotografii Halleyho komety a mnoho mých snímků bylo vystaveno na soutěžních výstavách.

Dôvod č. 8
Péče o detail

Moje fotografie jsou šité dle Vašich potřeb. Zvláštní pozornost věnuji detailům, neboť dle mých zkušeností jsou důležité. Pro klienty vždy udělám maximum, aby všechny jejich požadavky byly naplněny a byli s výsledkem mé práce spokojeni.

Dôvod č. 9
Atraktivní slevy

V aktuálním ceníku naleznete různé zajímavé slevy. Nabízím množstevní slevy a slevy závislé od času rezervace. Čím více služeb/produktů si objednáte, tím nižší bude jejich cena. Pokud si mně rezervujete na svatbě svého přítele, kde právě fotím, dostanete zajímavou slevu.

Dôvod č. 10
Šťastní zákazníci

Zní to neuvěřitelně, ale s výjimkou jednoho, všechny ostatní páry, kterým jsem fotil svatbu, jsou šťastní a žijí až doposud spolu Takže pokud berete svoji svatbu opravdu vážně a přejete si být se svým partnerem celý život, měli by jste si objednat právě mně.

© Jan Senčák